Trajekt z Melilla do Almería

Trasa trajektu z Melilla Almería spojuje Španělsko s Španělsko i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Balearia provozuje své plavby až 7 krát týden, Trasmediterranea 7 krát týden & Trajekt společnosti Naviera Armas je k dispozici 1 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 15 plavby týden na trase z Melilla Almería mezi Španělsko a Španělsko, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Melilla - Almería

 • Balearia
  • 7 plaveb týdně 8 hod
  • Zjistit cenu
 • Trasmediterranea
  • 7 plaveb týdně 5 hod 30 min
  • Zjistit cenu
 • Naviera Armas
  • 1 plavba týdně 7 hod 30 min
  • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Melilla Almería

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Melilla Almería je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Melilla

Melilla je autonomním městem Španělska na území Maroka a nachází se na severozápadním pobřeží Afriky. Alboránské moře odděluje Mellilu od španělských provincií Granada a Almería. Město má rozlohu asi 12 km čtverečních a je jedním ze dvou trvale obydlených míst pod španělskou správou na africkém kontinentu (dalším je Ceuta). Nejbližším městem při Melille je Nador. Další město Beni Ansar leží na jihu. Melilla se nachází na východní straně poloostrova Cape Tres force, ve spodní části hory Mount Gurugu a při ústí řeky Rio de Oro.

Přístav nabízí osobní trajektovou dopravu do dvou míst na španělské pevnině, Almería a Málaga. Je využíván i pro osobní a nákladní dopravu mezi Evropou a Marokem. Přístav a s tím spojené aktivity jsou důležitým zdrojem příjmů pro město.

Průvodce přístavem Almería

Almería je španělské město nacházející se v jihovýchodní části země, které leží na pobřeží Středozemního moře. Andaluské město je jednou z hlavních destinací podél pobřeží v regionu, který je charakteristický panenskými plážemi a semi pouštním ekosystémem vnitrozemí. Město bylo v období kordóbského kalifátu jedním z nejdůležitějších přístavů. Jeho úzké uličky jsou plné vybělených domů, citadel a katedrál. Kromě historie a kultury, město nabízí návštěvníkům pláže, hory, pobřežní přírodní rezervace či gastronomické zážitky, což zajistí, že Vám návštěva Almeríe zůstane ještě dlouho v paměti.

Oblíbenou památkou ve městě je katedrála, která se vypíná v srdci historického centra města. Katedrála se svými věžemi a silnými zdmi podobá spíše na pevnost než na chrám. Je to proto, že město muselo v minulosti snášet časté útoky berberských pirátů. V blízkosti katedrály se také nachází klášter Purasand a biskupský palác.

Almería má přístav pro kotvení výletních lodí a normálně poskytuje spojení do Ghazaouet (Alžírsko), Oran (Alžírsko), Nador (Maroko) a Melilly.