Trajekt z Melilla do Motrilu

Linka Melilla Motril spojuje Španělsko s Španělsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, FRS. Plavba probíhá 6 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 5 hodin 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Melilla Motril se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Melilla - Motril

Průměrné ceny na trase Melilla Motril

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Melilla Motril je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Melilla

Melilla je autonomním městem Španělska na území Maroka a nachází se na severozápadním pobřeží Afriky. Alboránské moře odděluje Mellilu od španělských provincií Granada a Almería. Město má rozlohu asi 12 km čtverečních a je jedním ze dvou trvale obydlených míst pod španělskou správou na africkém kontinentu (dalším je Ceuta). Nejbližším městem při Melille je Nador. Další město Beni Ansar leží na jihu. Melilla se nachází na východní straně poloostrova Cape Tres force, ve spodní části hory Mount Gurugu a při ústí řeky Rio de Oro.

Přístav nabízí osobní trajektovou dopravu do dvou míst na španělské pevnině, Almería a Málaga. Je využíván i pro osobní a nákladní dopravu mezi Evropou a Marokem. Přístav a s tím spojené aktivity jsou důležitým zdrojem příjmů pro město.

Průvodce přístavem Motril

Motril je město na pobřeží Středozemního moře v provincii Granada, Španělsko.
Motril slibuje svým návštěvníkům nezapomenutelný pobyt, protože se může pochlubit 320 slunnými dny ročně. Tady se v harmonii kombinuje tradiční a moderní život, a místní lidé jsou velmi pohostinní, takže turisté se budou cítit jako doma.