COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Melilla - Motril je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Provozovatelé trajektů na trase Melilla - Motril

    • 3 Sailings Weekly 5 hr
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 4 hr 15 min
    • Get price

Trajekt z Melilla do Motril

Trajektová trasa Melilla Motril spojuje Španělsko s Španělsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Balearia se plaví 3 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 5 hodin. zatímco Trajekty společnosti FRS se plaví 2 krát za týden, plavba trvá od 4 hodin 15 minut.

Celkově je tu 5 plaveb týden na trase z Melilla Motril mezi Španělsko a Španělsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Melilla

Melilla je autonomním městem Španělska na území Maroka a nachází se na severozápadním pobřeží Afriky. Alboránské moře odděluje Mellilu od španělských provincií Granada a Almería. Město má rozlohu asi 12 km čtverečních a je jedním ze dvou trvale obydlených míst pod španělskou správou na africkém kontinentu (dalším je Ceuta). Nejbližším městem při Melille je Nador. Další město Beni Ansar leží na jihu. Melilla se nachází na východní straně poloostrova Cape Tres force, ve spodní části hory Mount Gurugu a při ústí řeky Rio de Oro.

Přístav nabízí osobní trajektovou dopravu do dvou míst na španělské pevnině, Almería a Málaga. Je využíván i pro osobní a nákladní dopravu mezi Evropou a Marokem. Přístav a s tím spojené aktivity jsou důležitým zdrojem příjmů pro město.


Průvodce přístavem Motril

Motril je město na pobřeží Středozemního moře v provincii Granada, Španělsko.
Motril slibuje svým návštěvníkům nezapomenutelný pobyt, protože se může pochlubit 320 slunnými dny ročně. Tady se v harmonii kombinuje tradiční a moderní život, a místní lidé jsou velmi pohostinní, takže turisté se budou cítit jako doma.