Trajekt z Motrilu do Al Hoceimy

Linka Motril Al Hoceima spojuje Španělsko s Maroko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Naviera Armas. Plavba probíhá 4 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 5 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Motril Al Hoceima se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Motril - Al Hoceima

Průměrné ceny na trase Motril Al Hoceima

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Motril Al Hoceima je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Motril

Motril je město na pobřeží Středozemního moře v provincii Granada, Španělsko.
Motril slibuje svým návštěvníkům nezapomenutelný pobyt, protože se může pochlubit 320 slunnými dny ročně. Tady se v harmonii kombinuje tradiční a moderní život, a místní lidé jsou velmi pohostinní, takže turisté se budou cítit jako doma.

Průvodce přístavem Al Hoceima

Al Hoceima je přístavní město v Maroku, na pobřeží Středozemního moře, je hlavním městem regionu Rif.
Hlavním důvodem proč je Al Hoceima největším ze všech pobřežních měst Rifu - je cestovní ruch. V současné době město je velmi oblíbené u španělských turistů z Melilly, marockých a evropských turistů.
Al Hoceima je poměrně mladé město a místní stavby jsou velmi podobné jiným budovám ve městě Maroka. Ale příroda okolí města dělá architekturu velmi nenápadnou.
Kolem města se nachází mnoho pláží a plážové město Kmedo.
Španělsko začalo rozvíjet Al Hoceimu v roce 1925, v té době známou jako Villa Sanjurjo, pojmenovanou na počest generála, který zde přistál na čas povstání Rifu.
Španělé nenechali hodně architektury ve městě, a španělská škola je nejlepším příkladem drahých budov počátku 20. století.