Mallorca

Jak rezervovat trajekt z Mallorcy do Španělska

K dispozici je velké množství plaveb z Mallorcy do Španělska. Trajekty momentálně spojují 2 přístavů na Mallorce s 3 přístavů ve Španělsku.

Je tu 26 plavby trajektem každý den plaveb na 8 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 5 přepravní společnosti společnostmi jako jsou Corsica Ferries, Balearia, Trasmediterranea, Grandi Navi Veloci & FRS Iberia s dobou plavby nejméně 1 hodina 15 minut (Alcudia do Ciutadelly).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Mallorca a Španělsko, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Mallorca - Španělsko

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Mallorca:

Mallorca je součástí Baleárských ostrovů ve Středozemním moři při východním pobřeží Španělska. Stejně jako další z Baleárských ostrovů, Ibiza, Formentera a Menorca, Mallorca je velmi populární turistickou destinací.
Kromě hlavního města ostrova, Palma, jsou tu také populární střediska Valldemossa, Serra de Tramuntana a Soller. Na severu, ve městě Alcudia, můžete najít římské ruiny, mys Formentor nabízí úžasné výhledy, tam je také atraktivní město a přístav Pollensa. Na jihozápadě stojí za návštěvu letoviska Santa Ponsa, Port Andratx a elitní jachtařský klub v Puerto Portals. Do resortů východního pobřeží patří Cala d'Or a klidná bývalá rybářská vesnice Porto Colom.

O Španělsko:

Španělsko má sedmnáct autonomních regionů s jejich vlastním rozpočtem, vládou a ministerstvem kultury. To vysvětluje obrovskou rozmanitost této nádherné země v přírodě, jazyku, umění a tradicích v kultuře všeobecně.

Kdykoliv jste ve Španělsku, všimnete si španělskou vášeň pro život, a pochopíte, proč je Španělsko známé pro jeho noční život a regionální svátky.
Návštěvou Španělska objevíte krásu architektury a památek v krásných a živých městech, jako je Barcelona, ​​Madrid, Valencie, Sevilla, Granada, Bilbao a mnoho dalších.
Pro většinu návštěvníků, příroda a pobřeží Španělska jsou moc roztomilé a pestré. Zelená Galicie, vyprahlé roviny Kastilie, nebo pouštní krajiny Almerii. Španělsko je také jednou z nejvíce hornatých zemí v Evropě, kde jsou vynikající turistické stezky a volně žijící zvířata - zejména v Picos de Europa a Pyrenejích. Určitě stojí za návštěvu hlavní vinařské oblastí pro ochutnavku vína charakteristického pro Španělsko. Pro dovolenou na pláži navštivte krásné pobřeží s písčitými plážemi na pobřeží Costa de la Luz a Costa del Sol, v zátoce na pobřeží Costa Brava a chladné vody Atlantiku v Cantabria. Pro ochutnávku španělské kuchyni (tapas, paella, sangria, a další), a pro zdravé opálení, můžete navštívit Baleárské a Kanárské ostrovy.