Španělsko

Jak rezervovat trajekt ze Španělska do Maroka

K dispozici je velké množství plaveb ze Španělska do Maroka. Trajekty momentálně spojují 5 přístavů ve Španělsku s 4 přístavů v Maroku.

Je tu 63 plavby trajektem každý den plaveb na 8 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 8 přepravní společnosti společnostmi jako jsou Balearia, Trasmediterranea, FRS, Naviera Armas, Grandi Navi Veloci, Grimaldi Lines, Inter Shipping & AML s dobou plavby nejméně 1 hodina (Algeciras do Tangieru Med).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Španělsko a Maroko, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Španělsko - Maroko

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Španělsko:

Španělsko má sedmnáct autonomních regionů s jejich vlastním rozpočtem, vládou a ministerstvem kultury. To vysvětluje obrovskou rozmanitost této nádherné země v přírodě, jazyku, umění a tradicích v kultuře všeobecně.

Kdykoliv jste ve Španělsku, všimnete si španělskou vášeň pro život, a pochopíte, proč je Španělsko známé pro jeho noční život a regionální svátky.
Návštěvou Španělska objevíte krásu architektury a památek v krásných a živých městech, jako je Barcelona, ​​Madrid, Valencie, Sevilla, Granada, Bilbao a mnoho dalších.
Pro většinu návštěvníků, příroda a pobřeží Španělska jsou moc roztomilé a pestré. Zelená Galicie, vyprahlé roviny Kastilie, nebo pouštní krajiny Almerii. Španělsko je také jednou z nejvíce hornatých zemí v Evropě, kde jsou vynikající turistické stezky a volně žijící zvířata - zejména v Picos de Europa a Pyrenejích. Určitě stojí za návštěvu hlavní vinařské oblastí pro ochutnavku vína charakteristického pro Španělsko. Pro dovolenou na pláži navštivte krásné pobřeží s písčitými plážemi na pobřeží Costa de la Luz a Costa del Sol, v zátoce na pobřeží Costa Brava a chladné vody Atlantiku v Cantabria. Pro ochutnávku španělské kuchyni (tapas, paella, sangria, a další), a pro zdravé opálení, můžete navštívit Baleárské a Kanárské ostrovy.

O Maroko:

Maroko se nachází v západní části severní Afriky, ohraničené Alžírskem na východě, poušti Saharou na jihovýchodě, Atlantským oceánem na západě a Středozemním mořem na severu. Přes celé území státu pohoří Atlas vede k úrodným rovinám a písečným plážím na pobřeží Atlantického oceánu. Hory, pokryté lesy borovice, dubů a cedrů, mají výšku až 3000 metrů, a najdete tam otevřené pastviny a jezírka. Vedle pohoří Atlas v severním Maroku se nachází pohoří Rif. Porty Ceuta a Melilla na severním pobřeží jsou pod kontrolou Španělska.

Maroko je čtvrtou nejlidnatější arabskou zemí, po Egyptě, Súdánu a Alžírsku. Většina Maročanů jsou sunnitští muslimové arabského, berberského, nebo smíšeného arabsko-berberského původu. Arabové napadli Maroko v 7. a 11. století a založil tam svou kulturu. Židovská menšina v Maroku výrazně klesla a napočítává asi 7000 (viz historie Židů v Maroku). Většina ze 100 tisíc zahraničních rezidentů jsou Francouzi nebo Španělé, mnozí jsou učitelé nebo technici anebo důchodci, a to zejména v Marrákeši.