Švédsko

Jak rezervovat trajekt ze Švédska do Finska

K dispozici je velké množství plaveb ze Švédska do Finska. Trajekty momentálně spojují 4 přístavů ve Švédsku s 4 přístavů ve Finsku.

Je tu 24 plavby trajektem každý den plaveb na 9 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 5 přepravní společnosti společnostmi jako jsou Tallink Silja, Viking Line, Finnlines, Eckerö Linjen & Wasaline s dobou plavby nejméně 1 hodina 45 minut (Grisslehamn do Eckero).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Švédsko a Finsko, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Švédsko - Finsko

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Švédsko:

Švédsko je největší země severní Evropy. Hraničí s Norskem na západě a s Finskem na východě.

Švédsko je známé svou nádhernou přírodou a také rušným hlavním městem Stockholm, který se rozkládá na 14 ostrovech propojenými 57 mosty, a najdete zde špičkovou světovou módní scénu a nádherné historické části města.

Dále na severu najdete nedotčenou přírodu pokrytou sněhem, s vysokými horami v panoramatu, husté lesy a velké množství sobů či polární záři. Švédskou také patří mnoho krásných ostrovů a souostroví roztroušených v Baltském moři.

Švédsko je výbornou vstupní branou pro velké množství destinací ve Skandinávii a v severní Evropě. V zemi je množství přístavů a špičkových trajektových společností, a proto je cestování trajektem ten nejpohodlnější způsob, jak prozkoumat švédské ostrovy a okolní státy.

O Finsko:

Nejvíce kulturně izolovaná a nejméně pochopená Skandinávská země, Finsko je nezávislé až od roku 1917 poté, co bylo dominováno stovky let nejprve Švédy a pak carským Ruskem.

Finsko je převážně rovinatá země s obrovskými lesy a rybníky, ale má velké regionální rozdíly. Jih obsahuje nejméně dramatickou scenérii, ale hlavní město Helsinky má brilantní architekturu a nádherné sbírky národní historie a umění. Sahá od ruských hranic na východě do průmyslového města Tampere - obrovského kraje jezer, které poskytují přirozený dopravní prostředek pro dřevařský průmysl. Města leží na úzkých hřebenech mezi jezery, takže i hlavní výrobní střediska jsou zelená a snadno přístupná. Na sever odsud, Finsko se mění od plochého západního pobřeží Ostrobothnia do hustě zalesněného srdce oblasti Kainuu.