Španělsko

Jak rezervovat trajekt ze Španělska na Ibizu

K dispozici je velké množství plaveb ze Španělska na Ibizu. Trajekty momentálně spojují 3 přístavů ve Španělsku s 2 přístavů na Ibize.

Je tu 78 plavby trajektem každý den plaveb na 6 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 8 přepravní společnosti společnostmi jako jsou Balearia, Trasmediterranea, Grandi Navi Veloci, Trasmapi, Aquabus, Mediterranea Pitiusa, Trasmapi Car & Trasmed GLE s dobou plavby nejméně 25 minut (Formentera na Ibizu).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Španělsko a Ibiza, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Španělsko - Ibiza

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Španělsko do Ibiza

O Španělsko:

Španělsko má sedmnáct autonomních regionů s jejich vlastním rozpočtem, vládou a ministerstvem kultury. To vysvětluje obrovskou rozmanitost této nádherné země v přírodě, jazyku, umění a tradicích v kultuře všeobecně.

Kdykoliv jste ve Španělsku, všimnete si španělskou vášeň pro život, a pochopíte, proč je Španělsko známé pro jeho noční život a regionální svátky.
Návštěvou Španělska objevíte krásu architektury a památek v krásných a živých městech, jako je Barcelona, ​​Madrid, Valencie, Sevilla, Granada, Bilbao a mnoho dalších.
Pro většinu návštěvníků, příroda a pobřeží Španělska jsou moc roztomilé a pestré. Zelená Galicie, vyprahlé roviny Kastilie, nebo pouštní krajiny Almerii. Španělsko je také jednou z nejvíce hornatých zemí v Evropě, kde jsou vynikající turistické stezky a volně žijící zvířata - zejména v Picos de Europa a Pyrenejích. Určitě stojí za návštěvu hlavní vinařské oblastí pro ochutnavku vína charakteristického pro Španělsko. Pro dovolenou na pláži navštivte krásné pobřeží s písčitými plážemi na pobřeží Costa de la Luz a Costa del Sol, v zátoce na pobřeží Costa Brava a chladné vody Atlantiku v Cantabria. Pro ochutnávku španělské kuchyni (tapas, paella, sangria, a další), a pro zdravé opálení, můžete navštívit Baleárské a Kanárské ostrovy.

O Ibiza:

Světově proslulý ostrov Ibiza je součástí Baleárských ostrovů, lze je nalézt asi 80 km od východního pobřeží Španělska a ostrov není třeba představovat.
Ibiza je velmi populární turistickou destinací, a to zejména díky svému legendárnímu nočnímu životu, jenž soustředěn kolem dvou oblastí - Ibiza Town, hlavní město ostrova na jižním pobřeží a San Antonio na západě.
Ačkoli Ibiza je primárně známá pro své večírky, vláda ostrova a španělský úřad pro cestovní ruch pracuje na prosazování cestovního ruchu s orientací na rodinný odpočinek.