Bali

Jak rezervovat trajekt z Bali do ostrovy Gili

K dispozici je velké množství plaveb z Bali do ostrovy Gili. Trajekty momentálně spojují 2 přístavů v Bali s 3 přístavů v ostrovy Gili.

Je tu 63 plavby trajektem každý týden plaveb na 5 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 2 přepravní společnosti společnostmi jako jsou Bluewater Express & Gili Getaway s dobou plavby nejméně 1 hodina 15 minut (Padang Bai do Gili Trawangan).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Bali a ostrovy Gili, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Bali - ostrovy Gili

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Bali:

Bali leží mezi Javou na západě a Lombokom na východě v souostroví Malé Sundy v Indonésii.

Malý ostrov, který má přibližně 10.000 chrámů a bohatou kulturu a umění tedy nabízí mnohem víc, než jen malebné pláže a vynikající podmínky na surfování. Kromě přírodní krásy ostrova je také pozoruhodné jako spokojeně si zde žijí jeho obyvatelé.

Kuta v jižní části Bali nabízí úžasný noční život, zatímco Ubud se vyznačuje krásnými rýžovými poli. Centrumu ostrova dominují sopky, chrámy a svatyně, takže je na tomto neuvěřitelném ostrově opravdu co dělat.

Cestovat trajektem je pohodlný způsob, jak prozkoumat krásné ostrovy v Indonésii a Bali je k tomu skvělou vstupní bránou, s několika přístavy podél východního pobřeží, které nabízejí časté plavby na nedaleké ostrovy Lombok a Gili.