Itálie

Jak rezervovat trajekt z Itálie na Sardinii

Pro trajekt z Itálie na Sardinii máte na výběr z hodně možností. K dispozici jsou 5 přepravní společnosti, které nabízejí 13 Trasy trajektů Livorno do Golfo Aranci & Olbia, Piombino do Golfo Aranci & Olbia, Savona do Golfo Aranci, Janov do Olbie & Porto Torres, Livorno do Golfo Aranci & Olbia, Piombino do Golfo Aranci & Olbia, Civitavecchia do Olbie, Arbatax, Cagliari & Porto Torres, Janov do Olbie & Porto Torres, Civitavecchia do Olbie, Arbatax, Cagliari & Porto Torres, Livorno do Golfo Aranci & Olbia & Civitavecchia do Olbie, Arbatax, Cagliari & Porto Torres.

Nejrychlejší cesta mezi Itálie a Sardinie je Piombino do Olbie s dobou plavby přibližně 5 hodin 30 minut. S tolika plavbami v nabídce to usnadňujeme tím, že porovnáváme všechny podobné trasy pouze v jednom vyhledávání, takže můžete rychle a snadno najít přesně to, co hledáte.

Mapa trajektové trasy Itálie - Sardinie

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Itálie:

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.

O Sardinie:

Sardinie je druhý největší ostrov ve Středozemním moři (Sicílie je největší), umístěný mezi Itálií, Španělskem a Tuniskem, jižně od Korsiky. Je autonomní součástí Itálie.

Ostrov měří 24090 km², má suché subtropické podnebí s průměrnou teplotou v lednu 7-10 °C, v červenci 24 až 26 °C.

Důvodem pro návštěvu na ostrově se často stává kombinace zvědavosti a touhy po čistému moři.

Na ostrově je poměrně málo velkých měst nebo těžkého průmyslu a jeho pláže jsou opravdu jedny z nejčistších v Itálii. Jsou naplněné velkým počtem návštěvníků pouze v hlavní letní měsíce.

Na Sardinii, kromě slunce a moře, stále existuje spousta příležitostí pro volný čas, například svátek sv. Ephysiuse nebo město Orgosolo - muzeum pod širým nebem.