COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Maritima Ferries

Maritima Ferries získala trasy společnosti SNCM v lednu 2016 a v současnosti funguje pod tímto novým názvem. Je to hlavní trajektový operátor spojující francouzskou pevninu s Korsikou, Alžírskem a Tuniskem.

Maritima Ferries celoročně provozuje trajekty z Marseille, hlavního obchodního přístavu ve Francii. Nabízí také pravidelné plavby do korsických přístavů Ajaccio, Propriano, Bastia, Ile Rousse, stejně jako přímé spojení do přímořského letoviska Porto-Vecchio.

Vaše dovolená začíná v okamžiku, kdy nastoupíte na palubu lodí společnosti Maritima Ferries. K dispozici je výběr z různých typů kajut a výletní trajekt "Danielle Casanova" může přepravit až 2200 cestujících a 700 vozidel.

Prohlédněte si Maritima Ferries plavební řády, ceny a rezervujte si Maritima Ferries lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Maritima Ferries s jinými trajektovými společnostmi.