Maritima Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Maritima Ferries

Maritima Ferries získala trasy společnosti SNCM v lednu 2016 a v současnosti funguje pod tímto novým názvem. Je to hlavní trajektový operátor spojující francouzskou pevninu s Korsikou, Alžírskem a Tuniskem.

Maritima Ferries celoročně provozuje trajekty z Marseille, hlavního obchodního přístavu ve Francii. Nabízí také pravidelné plavby do korsických přístavů Ajaccio, Propriano, Bastia, Ile Rousse, stejně jako přímé spojení do přímořského letoviska Porto-Vecchio.

Vaše dovolená začíná v okamžiku, kdy nastoupíte na palubu lodí společnosti Maritima Ferries. K dispozici je výběr z různých typů kajut a výletní trajekt "Danielle Casanova" může přepravit až 2200 cestujících a 700 vozidel.

Prohlédněte si Maritima Ferries plavební řády, ceny a rezervujte si Maritima Ferries lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Maritima Ferries s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Maritima Ferries

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.