SNCM
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

SNCM

V lednu 2016 byla společnost SNCM přejmenována a nyní vystupuje pod názvem Maritima Ferries.

Tato francouzská společnost získala státní dotace, aby poskytla trajektovou přepravu mezi kontinentální Francií a Korsikou, Alžírskem a Tuniskem. Soud v Marseille však pověřil korsickou společnost Rocca group, aby převzala SNCM poté, co se jí v průběhu desetiletí nahromadily finanční ztráty.

SNCM se svými moderními plavidly provozovala plavby ve Středozemním moři od roku 1976. Po získání SNCM je tato flotila k dispozici společnosti Maritima Ferries. Trajekty se plaví z míst Marseille, Toulon a Nice do Calvi, Bastia, Ajaccio, Ile Rousse, Propriano, Porto Vecchio (Korsika), Porto Torres (Sardinie). Dále jezdí do míst Alžír, Oran a Bejaia (Alžírsko), Tunis v Tunisku a Janov v Itálii.

SNCM byla založena s cílem uspokojit poptávku po společnosti, která bude poskytovat osobní, automobilovou a nákladní trajektové přepravy mezi Korsikou a kontinentální Francií a také, aby zpřístupnila obyvatelům Korsiky francouzské úřady během celého roku.

Algerie Ferries nyní funguje odděleně od SNCM a zajišťuje přímé spojení mezi Francií a Alžírskem, jakož i plavby ze španělských přístavů Valencie a Alicante.

Na tuniských trasách probrala činnost SNCM společnost CTN Ferries.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti SNCM s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády SNCM s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy SNCM

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.