COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

SNCM

V lednu 2016 byla společnost SNCM přejmenována a nyní vystupuje pod názvem Maritima Ferries.

Tato francouzská společnost získala státní dotace, aby poskytla trajektovou přepravu mezi kontinentální Francií a Korsikou, Alžírskem a Tuniskem. Soud v Marseille však pověřil korsickou společnost Rocca group, aby převzala SNCM poté, co se jí v průběhu desetiletí nahromadily finanční ztráty.

SNCM se svými moderními plavidly provozovala plavby ve Středozemním moři od roku 1976. Po získání SNCM je tato flotila k dispozici společnosti Maritima Ferries. Trajekty se plaví z míst Marseille, Toulon a Nice do Calvi, Bastia, Ajaccio, Ile Rousse, Propriano, Porto Vecchio (Korsika), Porto Torres (Sardinie). Dále jezdí do míst Alžír, Oran a Bejaia (Alžírsko), Tunis v Tunisku a Janov v Itálii.

SNCM byla založena s cílem uspokojit poptávku po společnosti, která bude poskytovat osobní, automobilovou a nákladní trajektové přepravy mezi Korsikou a kontinentální Francií a také, aby zpřístupnila obyvatelům Korsiky francouzské úřady během celého roku.

Algerie Ferries nyní funguje odděleně od SNCM a zajišťuje přímé spojení mezi Francií a Alžírskem, jakož i plavby ze španělských přístavů Valencie a Alicante.

Na tuniských trasách probrala činnost SNCM společnost CTN Ferries.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti SNCM s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády SNCM s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.