Condor Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Condor Ferries

Condor Ferries nabízí rychlou a pohodlnou trajektovou přepravu spojující ostrovy Jersey a Guernsey s Anglií a Francií.

Na palubě najdete vše, co se dá očekávat od moderní lodní společnosti včetně širokého výběru barů a stravovacích prostorů, dětského koutku a směnárny.

Přístavy pro Condor Ferries UK jsou umístěny ve Poole a Portsmouth s dobrým připojením na dálnice a hlavní silnice jižní Anglie. Přístavy Condor Ferries jako například St. Peter Port v Guernsey, St. Helier javascript:__doPostBack('ctl00$mainContent$dlTranslations$ctl06$update','')v Jersey, St. Mělo v Brittany a Cherbourg v Normandii jsou všechno atraktivní města s výborným silničním spojením.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Condor Ferries, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Condor Ferries. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Condor Ferries s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Condor Ferries

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.