Ustica Lines
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Ustica Lines

Ustica Lines provozuje množství trajektových linek, které spojují pevninu Itálie se Sicílií, Liparskými ostrovy, Pelagickými ostrovy, Egadskými ostrovy či s ostrovy Ustica a Pantelleria, stejně jako propojují některé z ostrovů navzájem.

Společnost Ustica Lines zahájila svoji činnost v roce 1993, kdy si objednanala křídlový trajekt pro některé plavby mezi Napoli, Sicílií a ostrovom Ustica. V průběhu několika let se z ní stala největší společnost v sektoru vysokorychlostní osobní dopravy v regionu. Dnes, s více než 25 rychlými trajekty a katamarány, společnost rozšířila svou síť linek a je jedním z největších v Itálii. Lodě mají obvykle nosnost 200 až 230 cestujících a jsou vybaveny barem, TV, polohovatelnými sedadly, klimatizací a elektronickými stabilizátory pro větší pohodlí během cesty.

Ustica Lines zaměstnává více než 350 lidí a ročně přepraví přibližně 1,5 milionu cestujících do jejich destinací.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Ustica Lines, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Ustica Lines. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Ustica Lines s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Ustica Lines

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.