COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ustica Lines

Ustica Lines provozuje množství trajektových linek, které spojují pevninu Itálie se Sicílií, Liparskými ostrovy, Pelagickými ostrovy, Egadskými ostrovy či s ostrovy Ustica a Pantelleria, stejně jako propojují některé z ostrovů navzájem.

Společnost Ustica Lines zahájila svoji činnost v roce 1993, kdy si objednanala křídlový trajekt pro některé plavby mezi Napoli, Sicílií a ostrovom Ustica. V průběhu několika let se z ní stala největší společnost v sektoru vysokorychlostní osobní dopravy v regionu. Dnes, s více než 25 rychlými trajekty a katamarány, společnost rozšířila svou síť linek a je jedním z největších v Itálii. Lodě mají obvykle nosnost 200 až 230 cestujících a jsou vybaveny barem, TV, polohovatelnými sedadly, klimatizací a elektronickými stabilizátory pro větší pohodlí během cesty.

Ustica Lines zaměstnává více než 350 lidí a ročně přepraví přibližně 1,5 milionu cestujících do jejich destinací.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Ustica Lines, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Ustica Lines. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Ustica Lines s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Ustica Lines