COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy (nebo Kanáry jako jsou někdy nazývány) je dvanáct sopečných ostrovů východně od severozápadního pobřeží Afriky, které jsou atraktivní pro své subtropické podnebí, pláže a krásná místa se zajímavou historií. Zatímco všechny ostrovy jsou oblíbenými rekreačními oblastmi, ty největší - Tenerife, Fuerteventura, Gran Canaria a Lanzarote - jsou navíc mezinárodně známé.

Tenerife a Gran Canaria jsou druhý a třetí největší ostrov Španělska a zároveň hlavními městy tohoto autonomního španělského teritoria. Sídlí zde dva miliony obyvatel.

Populace je převážně španělsky mluvící, a je to směs převážně římskokatolických domorodců a přistěhovalců, přičemž mnoho z nich přišlo ze španělské pevniny.

Tenerife má dvě letiště a čtyři přístavy, a každý z dalších hlavních ostrovů má taky letiště a přístav. Gran Canaria má největší letiště a přístav, ale Tenerife je rušnější. Na větších ostrovech fungují mezi městy tramvaje a autobusy.

Ačkoli většina plaveb je mezi samotnými Kanárskými ostrovy, z přístavů Cádiz a Huelva na jihozápadě španělské pevniny se můžete dostat na ostrovy Canaria, Lanzarote a La Palma. Plavby ze španělské pevniny na Kanárské ostrovy jsou dlouhé, ale trajekty jsou moderní a pohodlné, takže Vaše plavba bude jistě příjemná.

Pokud letíte na jeden ostrov a chcete se dostat na druhý, tak za vstupní bránu na Kanárské ostrovy může být považováno Tenerife, díky svým letištích, geografické poloze a skutečnosti, že se z něj můžete dostat na většinu ostatních ostrovů.

Populární provozovatelé trajektů

  • 73 plavby denně 1 hodina 20 min
  • Zjistit cenu
  • 51 plavby denně 5 hod
  • Zjistit cenu
  • 18 plavby denně 25 min
  • Zjistit cenu

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v Kanárské ostrovy